Egzamin ósmoklasisty – matematyka. Repetytorium opracowane przez Wydawnictwo Edukacyjne GREG.

Egzamin ósmoklasisty – matematyka. Repetytorium opracowane przez Wydawnictwo Edukacyjne GREG.

Na początku tej 230 stronicowej publikacji w formacie A4 znajdują się podstawowe informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty. Znajdziemy tam odpowiedzi na pytania: jak wygląda egzamin ósmoklasisty, co trzeba mieć ze sobą, a czego nie wolno zabrać na salę egzaminacyjną. Następnie omówiony jest arkusz egzaminacyjny z podanymi typami zadań zamkniętych: wielokrotnego wyboru, typu prawda-fałsz, na dobieranie, na uzupełnienie oraz zadań otwartych, które wymagają samodzielnego uzupełnienia odpowiedzi. W publikacji znajdziemy też informację o zmianach na egzaminie w latach 2021-2023 oraz obowiązujące wymagania egzaminacyjne. W dalszej części jest praktyczny poradnik dotyczący skutecznych strategii rozwiązywania zadań zamkniętych i zadań otwartych.

Spis treści zawierający podział na 14 działów tematycznych.

Publikacja zawiera cały wymagany na egzaminie materiał, a wszystkie tematy oprócz przystępnie przedstawionych zagadnień teoretycznych zawierają mnóstwo przykładów i zadań, a wśród nich precyzyjne pewniaki na teście oraz zadania CKE z ubiegłych lat. Książka posiada niezwykle nowoczesną i dynamiczną, kolorową szatę graficzną, wzbogaconą licznymi grafikami, tabelami, schematami. Dzięki temu najważniejsze treści są od razu widoczne, a nauka jest łatwa i przyjemna.

Przykładowa strona z repetytorium opracowanego przez Wydawnictwo Edukacyjne GREG.

.

.

Egzamin ósmoklasisty – matematyka. arkusze opracowane przez Wydawnictwo Edukacyjne GREG.

Egzamin ósmoklasisty – matematyka. Arkusze opracowane przez Wydawnictwo Edukacyjne GREG.

Podobnie jak w repetytorium, na początku tej 120 stronicowej publikacji w formacie A4 znajdują się podstawowe informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty. Znajdziemy tam odpowiedzi na pytania: jak wygląda egzamin ósmoklasisty, co trzeba mieć ze sobą, a czego nie wolno zabrać na salę egzaminacyjną. Następnie omówiony jest arkusz egzaminacyjny z podanymi typami zadań zamkniętych: wielokrotnego wyboru, typu prawda-fałsz, na dobieranie, na uzupełnienie oraz zadań otwartych, które wymagają samodzielnego uzupełnienia odpowiedzi. W dalszej części jest praktyczny poradnik dotyczący skutecznych strategii rozwiązywania zadań zamkniętych i zadań otwartych.

Książka zawiera 6 arkuszy egzaminacyjnych zgodnych z egzaminem państwowym oraz klucze odpowiedzi do zadań wraz z punktacją. Skanując kod QR znajdziemy wskazówki do zadań, które zawierają potrzebną wiedzę do opanowania przed egzaminem ósmoklasisty. Po rozwiązaniu arkusza egzaminacyjnego można sprawdzić poprawność oraz sposób rozwiązania zadań. Po zeskanowaniu kolejnego kodu OR zostajemy przekierowani do strony Wydawnictwa GREG z plikiem pdf z rozwiązanymi zadania z danego arkusza.

.

.

WYDAWNICTWO EDUKACYJNE GREG ma w swojej ofercie repetytorium z matematyki dla uczniów klas 4 – 6 oraz 7 – 8.

.

.

WYDAWNICTWO EDUKACYJNE GREG ma w swojej ofercie publikacje przygotowujące także do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i języka angielskiego.

Publikacje Wydawnictwa GREG

Polecam wzorowo przygotowane materiały Wydawnictwa Edukacyjnego GREG. Pod linkiem znajdziecie szczegółowe omówienie każdej publikacji oraz możliwość złożenia elektronicznego zamówienia poszczególnych książek. https://www.greg.pl/k37_Egzamin-osmoklasisty-kompletny-zestaw.html